12ewew        

TREND & MUST HAVE: PLANNERY – Najlepszy system organizacji dla kobiet!

By  |  0 Comments

Zrzut ekranu 2020-01-21 o 14.10.01

 

Zrzut ekranu 2020-01-21 o 14.24.35

 

Zrzut ekranu 2020-01-21 o 14.46.27

Zrzut ekranu 2020-01-21 o 15.11.37

Chcesz organizować się w o wiele bardziej eleganckim stylu, z ponadczasową klasą i  przyjemną przejrzystością? Poczuć wszechogarniający szyk z lekką nutką ekstrawagancji niczym prawdziwa Paryżanka?

Zrzut ekranu 2020-01-21 o 15.19.55

Nowy PLANNER MADAMY został stworzony właśnie dla takich kobiet jak Ty. Jest jednym z piękniejszych planannerów dostępnych na rynku. Jest niesamowitym systemem organizacji czasu dla nie tylko nowoczesnych kobiet, ale równiech dla tych, które pragną w miły, ciekawy i inspirujący sposób zwiększyć swoją produktywność. Mieć więcej czasu na oddanie się pasji, miłości i przyjemności.Planner Madamy został wydrukowany na przepięknym papierze. Wspaniale się po nim pisze  nie tylko długopisem, ale również piórem. Nowy rok to nie tylko nowe cele, ale to nowy początek!

Zrzut ekranu 2020-01-21 o 15.01.08

Czujesz, że poświęcasz zbyt mało czasu na sprawy, które są dla

Ciebie naprawdę ważne? Nadchodzący rok możesz wykorzystać o wiele lepiej

i znaleźć w nim w końcu czas na swoje porzucone pasje i przyjemności.

Nie ma nic cudowniejszego niż pierwsze litery stawiane piórem na czystych kartkach pachnącego świeżością plannera.

 Zrzut ekranu 2020-01-21 o 15.02.09

Planner Madamy został wydrukowany na pięknym papierze o gramaturze 100g. 

Papier ma lekko kremowy kolor i przyjemnie pisze się po nim piórem i długopisem. 

Zrzut ekranu 2020-01-21 o 15.07.39

Korzystanie z Plannera Madamy jest bardzo intuicyjne. Dzięki arkuszom planowania zapiszesz nie tylko swój plan na dany tydzień, ale także stworzysz przejrzystą listę rzeczy do zrobienia, określisz swój cele, wykonasz własny arkusz finansowy, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze na realizacje marzeń, a także z pewnością nie zapomnisz o żadnym ważnym wydarzeniu. Po prostu: zostaniesz geniuszem kreatywnego zarządzania czasem.

 

Zrzut ekranu 2020-01-21 o 15.03.19

 

✔️ Minimalistyczny rozkład planowania tygodnia z miejscem na notatki i listę zadań,

✔️ Miejsce na cele 2020 podzielone na 8 stref,

✔️ Listy rzeczy do zrobienia na każdą porę roku z inspirującym cytatem,⠀

✔️ Arkusze Planner Celu, z którymi szczegółowo rozplanujesz realizacje swoich marzeń⠀

✔️ Arkusze: Nowy Pomysł, Moje listy,

✔️ Arkusze finansowe,

✔️ 3 kalendarze roczne 2020,

✔️ Plany miesięcznie z miejscem na notatki. Oznaczone są ważne Święta i fazy księżyca

✔️ Piękne kobiece ilustracje,

✔️ Inspirujący cytat na każdy tydzień.

Zrzut ekranu 2020-01-21 o 14.55.07

Zrzut ekranu 2020-01-21 o 15.14.05

„Polecam! Z czystym sumieniem mogę dodać, że jest to najlepszy oraz dopracowany planner jaki jest dostępny na polskim rynku. Absolutnie wart swojej ceny”.

 

„Nie mogę przestać oglądać! To jest naprawdę najpiękniejszy planner, jaki miałam. Jestem oczarowana papierem i grafikami. To będzie dobry rok”.

 

„Madamy! Przeszłyście same siebie! Planner jest najpiękniejszy na świecie. Pachnie świeżością, marzeniami i planami do zrealizowania. Nie spodziewałam się tego, że będzie tak zachwycający”.

 

„Piękny planner, przejrzysty, uporządkowany. Wspaniałe cytaty na każdy tydzień i świetne wskazówki dotyczące planowania codziennego życia. Pełna motywacja do działania!”

 

„Wracam z utęsknieniem do tego kalendarza, super wykonanie, piękne zdjęcia, kolory. Praca z nim sprawia mi ogromna przyjemność – a takie powinno być planowanie!”

 

„Jestem pod ogromnym wrazeniem zakupionego produktu, ktory nie tylko spelnil oczekiwania ale „zainspirowal do nowych wyzwan”. W 100% wart swojej ceny :). „jeden z najlepszych planerow jakie do tej pory mialam”.

 

Zrzut ekranu 2020-01-21 o 14.58.34

 

 

 

Zrzut ekranu 2020-01-21 o 15.26.42

Zrzut ekranu 2020-01-21 o 14.57.56

Comments

comments

Marta Mazur

Ukończyła z wyróżnieniem dziennikarstwo na UJ. Od wielu lat związana z branżą beauty. Przez wiele lat realizowała się jako Beauty Director w największych pismach w Polsce. Od kilku lat prowadzi karierę freelancera z licznymi sukcesami na koncie. Prowadzi liczne szkolenia, oraz wsparcie PR dla firm.